Na sprzedaż polecamy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,2 m², położone na 2. piętrze ceglanego bloku z 1964 roku przy ul. Pestalozziego na bydgoskim Skrzetusku.
Lokal składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz korytarza. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,78 m². Mieszkańcy klatki mają również do dyspozycji przestronny strych.
Mieszkanie zostało odświeżone w 2020 roku. Lokal nie posiada balkonu.
Budynek zarządzany jest przez Spółdzielnię Mieszkaniową Zjednoczeni. W 2025 roku wykonano ocieplenie strychu oraz wymieniono instalację elektryczną na klatce schodowej, z możliwością podłączenia siły do każdego mieszkania.
Atutem nieruchomości jest lokalizacja w sercu Skrzetuska (Bartodzieje) — w pobliżu Szpitala Uniwersyteckiego im. Jurasza, Collegium Medicum UMK, centrum handlowego E.Leclerc, przystanków komunikacji miejskiej oraz terenów nad Brdą.
Polecam oraz zapraszam na prezentację!



