Mieszkanie z potencjałem – 44,5 m² | I piętro | Solec Kujawski
Szukasz miejsca, które urządzisz w pełni po swojemu? Ta nieruchomość daje pełną swobodę aranżacyjną i świetnie sprawdzi się zarówno jako pierwsze mieszkanie, jak i inwestycja.
Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone na 1. piętrze w bardzo dobrej lokalizacji w Solec Kujawski.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się dworzec kolejowy, sklepy, punkty usługowe oraz tereny zielone, co zapewnia wygodę codziennego życia i doskonałą komunikację.
2 osobne pokoje
Kuchnia
Przedpokój
Łazienka z WC
Balkon
Piwnica
Mieszkanie jest po starszej osobie i wymaga generalnego remontu, co stanowi idealną bazę do stworzenia wnętrza dopasowanego do własnych potrzeb i gustu. Każdy metr można zaprojektować od podstaw.
Mieszkanie bez zadłużeń
Lokal pusty – dostępny od zaraz
Bardzo dobra lokalizacja: blisko dworca, sklepów i terenów zielonych
Spokojna, przyjazna okolica
Idealne pod inwestycję lub jako pierwsze mieszkanie
Czynsz: ok. 600 zł / miesiąc
To nieruchomość z dużym potencjałem, która czeka na nowe życie i nowego właściciela. Jeśli szukasz mieszkania, w którym możesz zrealizować własną wizję lub bezpiecznie ulokować kapitał, ta oferta zasługuje na uwagę.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia prezentacji.