Makler Biuro Nieruchomości prezentuje do wynajęcia przytulną i w pełni wyposażoną kawalerkę, położoną na 4. piętrze bloku przy ul. Kozietulskiego na bydgoskich Bielawach.
To doskonała propozycja dla studenta, singla lub pary, którzy szukają mieszkania w świetnej lokalizacji z szybkim dostępem do uczelni, komunikacji miejskiej oraz pełnej infrastruktury.
Najważniejsze informacje:
Mieszkanie zostało przygotowane tak, aby nowy najemca mógł wprowadzić się bez dodatkowych nakładów. W lokalu znajdują się niezbędne meble oraz sprzęty codziennego użytku.
Koszty:
Lokalizacja
Bielawy to jedno z najbardziej poszukiwanych osiedli w Bydgoszczy. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny rekreacyjne. Ogromnym atutem jest bliskość najważniejszych bydgoskich uczelni, w tym Politechniki Bydgoskiej oraz pozostałych szkół wyższych, dzięki czemu mieszkanie stanowi idealną propozycję dla studentów.
Zapraszamy do kontaktu i umówienia prezentacji. Mieszkanie dostępne od zara



