Makler Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie w bloku 3 piętrowym na Górzyskowie (rok budowy 2009) w bardzo spokojnej okolicy.
Lokal 51,62m2, składa się kuchni otwartej na jadalnię połączonej z salonem i przedpokojem, łazienki z wc, sypialni, przedpokoju oraz balkonu z pięknym widokiem.
Mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu, wykończone zostało wysokiej jakości materiałami.
W cenie mieszkania zabudowa kuchni na wymiar ze sprzętem AGD: (lodówka, zmywarka, okap, kuchenka elektryczna, piekarnik w zabudowie, mikrofala, czajnik).
W przedpokoju zabudowa typu Komandor, w sypialni duża szafa i łóżko 160x200cm. Zabudowa łazienki (pralka, szafki łazienkowe, umywalka, wanna z funkcją prysznica, kompletna armatura).
Mieszkanie bardzo ciepłe i oszczędne w okresie zimowym, bardzo słoneczne latem.
Czynsz około 580zł (Spółdzielnia Mieszkaniowa)
Udogodnienia:
- Doskonała lokalizacja,
- Duża ilość miejsc parkingowych przy bloku za szlabanem na pilota, jak i również na przynależnych parkingach,
- Nieprzejezdna droga - gwarantuje ciszę i spokój,
- Teren monitorowany,
- Plac zabaw przynależny do bloku,
- Obok place zabaw miejskie (pomiędzy ulicami Kossaka a W. Gersona z boiskiem do piłki dla dzieci i ze skate parkiem),
- Dojazd do centrum w kilka minut,
- Spacer na stare miasto ok 20 minut,
- Przystanki komunikacji miejskiej w odległości od 100m,
- Szkoły podstawowe i przedszkola w bardzo bliskiej odległości,
- Targowisko Szwederowo 1,9km, Targowisko Błonie 1,5km, Kaufland 2,5km, Zielone Arkady 2,8km, Castorama 2,2km, Pasaż Czerwona Torebka Kossaka
(Apteka ALBA, Pepco, Rossmann, Biedronka itp) 800m, Biedronka Żwirki i Wigury 800m, Lidl Inowrocławska 600m
Meble widoczne na zdjęciach w cenie mieszkania (GOTOWE DO WPROWADZENIA)!
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!
Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi,
którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.