Opis nieruchomości
Przedmiotem oferty jest mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym kompleksie kameralnych apartamentowców.
Teren zamknięty w otoczeniu lasu i sąsiedztwie plaży.
Oferowana nieruchomość ma powierzchnię
56,88m2 i daje możliwość aranżacji wnętrza wedle własnych potrzeb.
Obecny układ mieszkania wyodrębnia:
- salon z aneksem kuchennym i balkonem ok.26m2
- 2 odrębne sypialne (8m2 i 10,7m2)
- łazienkę (4,81m2)
- korytarz (7,36m2)
OSTATNIE DOSTĘPNE MIESZKANIE Z TYM UKŁADEM!!!! Przestronny duży, pięknie oświetlony naturalnym światłem salon. Znajdziesz tu miejsce na kuchnię połączoną z jadalnią oraz strefę wypoczynku dla sporej rodziny. Balkon pozwoli odpocząć na świeżym powietrzu.
Obie sypialnie z odrębnym wejściem z przedpokoju. W każdym pomieszczeniu miejsce na pojemne szafy.
Łazienka połączona z WC.
W mieszkaniu jest wiele możliwości aranżacyjnych dzięki czemu można je dostosować do własnych potrzeb. Na zamkniętym terenie do dyspozycji mieszkańców jest
nowoczesny plac zabaw.
Istnieje możliwość kupna piwnicy oraz miejsca parkingowego.
Świetna komunikacja i dojazd do miasta w zaledwie kilkanaście minut gwarantują komfort dla rodzin nie chcących tracić miastowych wygód. Jednocześnie
otoczenie lasu i sąsiedztwo plaży daje przewagę wśród ofert na rynku.
Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Planowany odbiór inwestycji grudzień/styczeń 2022/2023r.
Zapraszam serdecznie na prezentację
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.