Opis nieruchomości
MAKLER NIERUCHOMOŚCI poleca Państwu bardzo przestrzenne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze odremontowanej kamienicy w samym ,,sercu" Bydgoszczy.
Mieszkanie o powierzchni użytkowej
33,90 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym27,50 m2, przedpokoju 4,45 m2 oraz łazienki 1,95 m2. Do remontu.
Wysokość 2,50m
Kamienica z 1880 roku z odświeżoną elewacją i klatką schodową usytuowana blisko rzeki i WSG.
W budynku znajdują się jeszcze inne mieszkania w metrażach 27m2 - 57m2.
Jest możliwość nabycia komórki lokatorskiej w cenie 4000zł oraz
miejsca parkingowego w cenie 12000zł
(ilość miejsc parkingowych i komórek lokatorskich ograniczona)
Rewelacyjna lokalizacja zarówno inwestycyjnie jak i dla własnych potrzeb.
Miejsce świetnie skomunikowane z reszta miasta.
W pobliżu pełna infrastruktura, basen, dworzec PKP, przystanki tramwajowe i autobusowe, galeria handlowa, Opera Nova...
Więcej informacji udzielę telefonicznie oraz przy prezentacji.
Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb.
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ I GORĄCO POLECAM:)
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.