Opis nieruchomości
Na wynajem lokal usytuowany w świetnej lokalizacji na samym środku targowiska na Kapuściskach. Nieruchomość położona na poziomie 0 przy bardzo często uczęszczanej alejce co gwarantuje duży przepływ klientów.
Powierzchnia lokalu to 13m2 oraz 1m2 przed pawilonem.
To świetna oferta pod prowadzenie działalności typu beauty, piekarni, sklepu. Pawilon sprawdzi się również w roli magazynku.
Lokal zamykany roletą. Istnieje możliwość dostosowania lokalu na życzenie klienta pod konkretne wymagania!!!! Czynsz administracyjny wynosi ok. 500zł.
Jest możliwość połączenia 2 lub 3 pawilonów aby zwiększyć powierzchnię jeśli jest taka potrzeba.
Pawilon dostępny od zaraz!!!
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.